Lubomír Černý - blog
 
Lubomír Černý - blog
Lubomír Černý - blog
 
sutol.jpg

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Související články

Reklama

Stručný přehled


Lubomír Černý - blog
   
Přichází Cenzor!
Lubomír Černý - blog   Lubomír Černý - blog
 
Prezentace z Lotusphere 2011 Tisk
Napsal Luboš Černý   
Pátek, 11 únor 2011

lotusphere2011.pngIBM uvolnilo ke stažení prezentace z letošní Lotusphere 2011. Prezentace lze prohlédnout online nebo stáhnout na adrese: http://www.slideshare.net/event/lotusphere-2011/slideshows

 

 
Lotus Notes a smazaná pravidla Tisk
Napsal Luboš Černý   
Úterý, 23 listopad 2010

Pokud máte uživatele, který se vytvoří pravidlo, povolí ho a pak smaže, narazíte na problém. Pravidlo je smazáno, ale stále funguje.

Důvodem je, že zkompilované pravidlo se ukládá do profilového dokumentu a tady zůstane i po smazání. Je tedy potřeba nechtěné pravidlo nejprve zakázat a pak teprve smazat.

Pokud už ke smazání a nevypnutí došlo, nabízím Lotus script agenta, který smaže všechna zkompilovaná pravidla v profilovém dokumentu a v poštovní schránce zakáže všechny definice pravidel.

Skript najdete v sekci ke stažení: Smazání neplatných LN pravidel

 
VLC Player 1.1.4 pro OS/2 Tisk
Napsal Luboš Černý   
Úterý, 23 listopad 2010
Byl portován multimediální přehrávač VLC na platformu OS/2 a eComstation. Aktualání verzi 1.1.4 najdete na Hobbes.
 
Lotus Notes jsou báječné ! Tisk
Napsal Luboš Černý   
Pondělí, 08 listopad 2010

Na webu jsem narazil na zajímavý projekt. Webový blog "Lotus Notes is cool " představuje zajímavé vlastnosti Lotus Notes klienta z pohledu běžného uživatele.

  DOCLink je můj favorit. Jednoduché zaslání odkazu na dokument, pohled, databázi, aplikaci ... léty ověřená skvělá vlastnost.

 

 

 

 

 

Číslo 2 je systém napovídání emailových adres. Hledané slovo může být kdekoliv (jméno, příjmení, doména ...), na pořadí nezáleží. V Outlooku jsem z toho neštastný. MSO2007 mi hledá pouze podle začátku a někdo má první jméno, někdo zase příjmení. jak se v tom vyznat ?

 
Konečně použitelný náhled do Katastru Nemovistotí Tisk
Napsal Luboš Černý   
Pátek, 29 říjen 2010

Ústav geoinformačních technologií Mendelovy univerzity v Brně připravil zajímavou aplikaci, která podstatně zjednodušuje vyhledávání v Katastru Nemovitostí. Kromě webové verze existuje také nativní aplikace pro iPhone a iPad.

Více na webu iKatastr.cz

 
Replikační konflikty a jejich řešení Tisk
Napsal Luboš Černý   
Pátek, 22 říjen 2010
Martin Hansgut na svém blogu přehledně popsal principy vzniku a řešení  replikačních konfliktů na dokumentech v databázi Lotus Notes/Domino. Souhlasím s Martinem, že na konflikt narazí dříve nebo později každý uživatel/správce. Také souhlasím, že pomocí ScanEZ nástroje je řešení těchto stavů pohádka. Např. vyřešit replikační konflikt na profilovém dokumentu je opravdová výzva pro odvážné. Za pomoci nástroje od Ytria to je otázka několika kliknutí.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 45 - 55 z 156
 
Lubomír Černý - blog   Lubomír Černý - blog
 
  Lubomír Černý - blog   Lubomír Černý - blog